Fotoğraf & Video Kamera Çekimi ve Klipler

Video Kamera ve Fotoğraf Çekimi

05356201673

kamera çekimi

           2016 yılından beri fotoğraf ve video kamera çekim hizmeti vermekteyiz. Dış çekim, stüdyo çekimi ve video kamera çekimlerinde fotoğraf makinesi ve video ekipmanlarımız; hepsi son teknoloji ve yüksek kalite görüntü ve ses alabilen cihazlardır. Yıllar sonra bile çok canlı Full Hd kamera çekim kalitesi ile videonuzu izleyebileceksiniz. Eskisi gibi elinize bir kaset tutuşturup gönderme işi eskide kaldı.

      Kapı önü düğün, nişan, kına gecesi, şenlik & festival, sünnet, mevlit gibi organizasyonlarınız da alan aydınlatması Led Projektörler ile tarafımızdan sağlanmaktadır. Videolarınızı kısa sürede montajlıyoruz ve size teslim ediyoruz. Videonuzu  sistemimizde ömür boyu ücretsiz olarak saklıyoruz.(Kameralar: Sony Mc2500. Fotoğraf Makinesi: Canon 5DM4) Bu sunduğumuz hizmetler yanında özel günleriniz için kısa klipler de hazırlıyoruz. Ayrıca 4K çekim yapabilen drone çekimi (havadan görüntüleme) ile farklılıklara sahip oluyorsunuz.

“İyi bir dış çekim nasıl olmalıdır” yazımıza göz arabilirsiniz.

     Çok çeşitli albüm modelleri ile tarzınıza uygun albüm modelleri mevcuttur. Ayrıca albüm sayfa seçeneklerinden, klasik olanlardan; mat sayfa, kristal sayfa, ipek sayfa modelleri yanı sıra sadece bizim firmanın çıkardığı simli sayfa ve kadife sayfa seçeneklerimiz de mevcuttur.

     Almus ve Tokatta dış çekime uygun çok güzel doğal mekanlar bulunmaktadır. İsteğiniz dahilinde önceden ayarlama yapılarak bu mekanlara gidilebilir. Mekanlardan bazıları: Pazar ilçesinde bulunan Kaz Gölü ve Pazar şelalesi. Tokat merkezde bulunan; Mevlevihane müzesi, Dsi bahçesi, kanal güzergahı, Gümenek, Şelale. Almus Harami yaylası, Tufan Tepe Öğretmen evi, Baraj kenarı, Süleyman Arslan Parkı, Mevsimine göre kır çiçeği açan tarlalar, ekin başakları ve ayçiçeği tarlaları.

     Daha detaylı bilgi için

Tokat’ta Fotoğraf Çekimi Yapılacak Yerler

www.youtube.com “Hilal Foto” kanalını ve www.instagram.com/hilal_foto sayfasını takip edebilir ve bizi arayabilirsiniz.

Dış çekim sonrası bilmeniz gerekenler”

Almus Çok programlı Anadolu Lisesi Mezuniyet Gecesi 2017-2018 Kısa Klip from Salih DEMİRCİ on Vimeo.

Begüm & Kaan from Salih DEMİRCİ on Vimeo.

Ümran H Burak from Salih DEMİRCİ on Vimeo.

Buket Engin Kına Klip from Salih DEMİRCİ on Vimeo.

begüm kaan kısa video from Salih DEMİRCİ on Vimeo.